Hatayspor Token, Hatay Token Fiyatı, Grafiği

Hatayspor Süper lig’de müdacele etmekte olan kulüplerden birisidir. Yakın zamanda tüm dünyada kulüplerin Token çıkarması ile buraya oluşan ilgi git gide büyümektedir. Ülkemizde de yerli borsaların kitlelerini daha da büyütmesi amacı ile kulüplerle anlaşma sağlamaktadır. Oluşan anlaşmalar ile Taraftar Tokenları piyasalara sürülerek kulüplere gelir oluşturulmaktadır.

Hatayspor Token ise 10 Aralık 13:00 saatinde Bitexen borsasında ön satışa çıkmıştır. Yaklaşık 1 – 2 dakikada tükenen ön satış, ilginin ne kadar büyük olduğunu göstermektedir. Hatayspor Token Fiyatı ön satış sürecinde, kilitsiz seçeneği 6.31 TL’den 12 ay kilitli seçeneği ise 2.00 TL’den satılmıştır. Ön satış sürecinde toplam 9.300.000 adet satılan Hatayspor Token için 6.200.000 adeti kilitsiz iken bunların 3.100.000 adeti ise 12 ay kilitli seçeneğe dahildir.

hatay token

Hatayspor Coin, Hatay Coin Yorum

Token ve Coin’in en temel farkı Coin’lerde kendine ait Blockchain ağı bulunurken Token’ların başka bir Blockchain ağına bağlı olması ve onu kullanmasıdır. Burdan da anlaşıldığı üzere Hatayspor Token’ın kendine ait Blockchain ağı bulunmamaktadır. ERC-20 ağı kullanılarak üretilmiş bir tokendır.

Hatay Token Yorum 2022

Hatayspor Token Yorum merak edenler için biraz bahsetmekte fayda var. Hatayspor Token 20 Aralık 13:15 saatinde Bitexen borsasında alım ve satımlara açıldı. İlk dakikalarda 10 TL olan fiyat hızlıca düşüş gösterdi. Şuan bu yazı yazılırken (21 Aralık 22:30) ortalama 5.80 TL’den işlemlere devam etmektedir. Yani şuan ön satış fiyatının altında işlem görüyor. Beklentiyi karşılayamayan Hatay Token için gelecek günlerde beklenti yine büyük olacak. Ligdeki durumu ve arzının uygun sayıda olması bu beklentiyi arttırıyor. Hatayspor Token geleceği hakkında belirsizlikler olsa da şuan ki fiyatı çok da yüksek durmuyor diyebiliriz. Hatay Token Yorumları bu şekildedir.

Hatay Token Grafik, Hatay Token Geleceği

Hatay Token Bitexen borsasında listelendikten sonra grafik olarak yatay bir seyir halinde gitmektedir. Henüz büyük bir atak yapmamış olan Hatay Token için beklentiler oldukça büyük. Hatay Token Geleceği ne olacak konusu ise herkesin merakla beklediği konulardan birisi haline gelmiştir.

Bitexen Hatayspor Token için ne gibi etkinlikler yapacak bu konuda herkes tarafından merak ediliyor. Hatayspor Token için yapılan yorumlar yatırım tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.